Ana Sayfa | Uluslararası Ticaret

Uluslararası Ticaret

Türkiye'den Dünyaya
Üretiyoruz!

SMTR GROUP bünyesinde ihracatlar tüm hızıyla devam ediyor…

Yerli üretim ürünlerimizi dünyanın her yerine gönderebilmenin gururunu yaşıyoruz. Kalitemize güveniyoruz.

ISO / TS 16949: 2009, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, ECE-R34, Q1, OHSAS 18001: 2007, EN ISO 3834-2: 2005, sertifikaları sayesinde başta Almanya olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz.

İngiltere, Polonya, Belçika, Hollanda, Danimarka, Letonya, Litvanya, Romanya, Cezayir, İspanya, Bulgaristan, İrlanda, Ukrayna, Yeni Zelanda, Linkestein, Ürdün, Mısır, Finlandiya, Cezayir, Fransa, İtalya, Rusya, Fas, Libya, Suudi Arabistan, İsrail ve İran.

Yeni İhracat Ülkesi...

HONG KONG!

SMTR Group uzmanı olduğu tüm sektörlerde hızlı adımlarla hedeflerine doğru ilerlemeye ve dünya piyasasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz günlerde dünya ticaretinin en önemli pazarı olan Çin’ e ihracat yapmayı başaran SMTR Group, şu anda 50’den fazla ülkeye ihracat yapıyor.

VDA Eğitimleri Tamamlandı

SMTR Group, Kaliteden ödün vermeyen anlayışını sertifikalandırmak için, tüm platformlarda çalışmalarını hızla devam ettirmektedir.

Amerikan, Alman, İngiliz, Fransız, İtalyan menşeli, globalleşmiş otomotiv üreticilerinin kendilerine has sistem dokümantasyonu taleplerine istinaden Alman kalite yönetim sistemi olan VDA(Verband der Automobilindustrie) için tüm eğitimleri tamamlamış, son aşamaya gelmiş ve belgeleri almak için gün saymaya başlamıştır.

Ölçümde “0” Hata

Ürün üzerinde ölçümü yapılmayan nokta kalmayacak vizyonu ile yola çıkan SMTR Group, FaroArm ile üreticilerin 3 boyutlu ölçüm, kalıp denetimi, CAD’den karşılaştırma, boyutsal analiz, tersine mühendislik ve benzer pek çok işlemi yürütebilmeleri ve böylelikle ürün kalitesini kolaylıkla doğrulamalarını sağlayan taşınabilir bir CMM (Koordinat Ölçüm Makinesi)’dir.

Firmamız bünyesine kattığımız FARO Edge, üretimde günümüzde kullanılan en gelişmiş ve en ileri teknolojiye sahip FaroArm modelidir.

FARO Edge ile üretim, kalite ve tersine mühendislik süreçlerimizin parçalarını hızla doğrulayarak veya yüksek hassasiyet ve güvenle tarayarak iyileştirme işlemlerini doğru ve hızlı şekilde yapmaktadır.