SMTR Group Fuar Takvimi

55 yıldır bulunduğu otomotiv sektörüne değer katan SMTR Group, alüminyum, paslanmaz ve çelik şekillendirme alanındaki uzmanlığını tüm dünyaya sergiliyor.

6 kıtada varlığını sürdüren SMTR Group, sahip olduğu geniş ürün gamı ve sektöre kazandırdığı yenilikçi yaklaşımı, tüm dünyaya sergilemek için dünyanın farklı yerlerinde organize edilen, sektörünün en iyi fuarlarında boy gösterecek.

2023 yılı fuar takviminde öne çıkan şehirler; İstanbul, Moskova ve Çin olurken, fuarların geniş katılımlı olması bekleniyor. 55 yıldır kendini kanıtlamış ürünlerin yanı sıra sektör ile yeni buluşturduğumuz ürünleri de sergiliyor olacağız.

2023 Yılı Fuar Takvimi Detayları

Comvex Moskova Fuarı

23-26 Mayıs 2023 tarihleri arasında SMTR Group bünyesinde yer alan, tüm dünyada kullanılan ve tanınan ürünlerimizi, dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerine tanıtıyor olacağız.

4 günlük fuar süresince, iş ortaklarımızla gerçekleştireceğimiz görüşmelerde, hem ürünlerimizden hem de ürün gruplarındaki dünya liderliği hedeflerimizden bahsedeceğiz.

Yakıt depoları, hidrolik yağ tankı, LNG tankı, alüminyum hava tüpü, takım sandığı ve diğer ürünlerimizi tanıttığımız fuarda bizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Automechanika İstanbul Fuarı

8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında sektörün kalbi İstanbul Automechanika fuarında atacak. SMTR Group olarak geniş yelpazedeki ürün gamımızı değerli sektör temsilcilerine tanıtıyor olacağız. 6 kıtaya yayılmış müşterilerimizi tekrar görüyor olmaktan ve henüz bizimle tanışmamış olan firma ve temsilcilerle tanışıyor olmaktan memnuniyet duyacağız.

İstanbul’da gerçekleşecek olan fuarda, dünyanın dört bir yanından yüksek oranda katılım bekleniyor. Özellikle Ortadoğu ve Körfez ülkelerinin dört gözle beklediği fuar için şimdiden takvimlerinizde yer ayırabilirsiniz.

Hem Türkiye’den müşterilerimizle hem de dünyanın her yerinden katılım sağlayacak uluslararası iş ortaklarımızla çok iyi bir sinerji oluşturacağımızı düşünüyoruz.

SMTR Group olarak fuarda tanıtacağımız ürünler; yakıt depoları, hidrolik yağ tankı, LNG tankı, alüminyum hava tüpü, takım sandığı ve diğer ürünlerden oluşmaktadır.

ZİYARETÇİLER İÇİN DAVETİYE LİNKİ,

Türkçe:
https://automechanikaistanbulplus.com/register?lang=tr&tag=en-eeggafc

İngilizce:
https://automechanikaistanbulplus.com/register?lang=en&tag=en-eeggafc

Mims Automobility Moskova Fuarı

21-24 Ağustos 2023 tarihleri arasında düzenlenen Mims Automobility Moscow fuarı ile birlikte, 2023 yılının ikinci Moskova buluşmasını gerçekleştireceğiz. Comvex Rusya fuarında bizi ziyaret edemeyecek olan bütün sektör temsilcileri ile ikinci kez buluşma şansımız olacak.

Automobility fuarında sergileyeceğimiz ürünler arasında; yakıt depoları, hidrolik yağ tankı, LNG tankı, alüminyum hava tüpü, takım sandığı ve diğer ürünler yer almaktadır. 6 kıtada 55 yıldır kullanılan ürünlerimizi, yeniliklerimizi ve gelecek hedeflerimizi paylaşıyor olacağız.